Raport "Kobiety w technologiach" już dostępny!

Kolejny raport opracowany przez ekspertów Fundacji Instytut Innowacyjna Gospodarka jest już dostępny w zakładce "Publikacje". Zachęcamy również do odwiedzania zakładki "Kobiety w technologiach", gdzie zaprezentowano Top Ten kobiet polskiego sektora teleinformatycznego, a także listę ponad 100 kobiet zarządzających polskim sektorem teleinformatycznym.

Uroczysta inauguracja raportu odbyła się w piątek 13 maja w siedzibie Narodowego Instytutu Audiowizualnego. Podczas gali wręczono wyróżnienia paniom znajdującycm się w Top Ten kobiet polskiego sektora teleinformatycznego. W ramach wydarzenia odbyła się również dbata pt. „Rewolucja cyfrowa – ludzie przyszłością technologii”. Paneliści rozmawiali m.in. w jaki sposób wspierać różnorodność w firmach i instytucjach sektora teleinformatycznego, a także o tym, jak wykorzystać potencjał kobiet dla rozwoju branży.

Raport „Kobiety w technologiach” został przygotowany przez Instytut Innowacyjna Gospodarka na zlecenie inicjatywy „Znane Ekspertki”. Publikacja została objęta patronatem Polskiej Izby Informatyki i Telekomunikacji, Urzędu Komunikacji Elektronicznej oraz Narodowego Instytutu Audiowizualnego. Partnerem strategicznym raportu jest firma MasterCard. Partnerami raportu są Orange Polska, PwC oraz Google for Work.

Pełna treść raportu jest dostępna do bezpłatnego pobrania.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z gali:2016-05-16