Lab4motion z Polski jednym z hitów Web Summit?

Niezależny portal informacyjny zajmujący sie innowacjami Informilo.com wspólnie z organizatorami odbywającego się w dniach 3-5 listopada 2015 r. w Dublinie Web Summit opracował listę 25 startupów, którym warto przyjrzeć się bliżej podczas tego wielkiego wydarzenia. W gronie wyróżnionych projektów znalazł się polski Lab4Motion.

Lab4Motion Solutions to firma łącząca nowe technologie z doradztwem i konsultingiem. Zapewnia usługi umożliwiające firmom poprawę jakości obsługi klienta zarówno online jak i offline. Dzięki połączeniu systemów pomiarowych, narzędzi analitycznych i wykorzystaniu kamer wideo, polski start-up umożliwia np. zdobycie wiedzy na  temat zachowań konsumentów w sklepach, galeriach handlowych, optymalizację ekspozycji na półkach i dostarcza szereg innych cennych informacji.

Lab4Motion powstał w 2011 r., a w 2013 r. firma została zwyciezcą polskiej edycji spotkań IBM SmartCamp. W najbliższych latach firma planuje m.in. zdobycie zagranicznego inwestora i ekspansję na światowe rynki.

Chociaż w Web Summit udział bierze kilkaset startupów, Lab4Motion znalazł się w prestiżowym gronie 25 wyróżnionych. Pełna lista startupów, na które warto zwrócić uwagę według Informilo, jest dostępna pod adresem: 

http://www.informilo.com/2015/10/top-25-promising-start-ups-to-meet-at-web-summit/ 

 

 

2015-11-03